Lasin paigaldada autole stereo ja aknad toonida. Olen väga rahul Teie firma tehtud tööga! Olen ennemgi käinud ja pole mitte kunagi pidanud pettuma! Lisaks on väga hea mulje jätnud alati viisakas ja soe suhtumine klienti. Tegemist on väga vastutulelike inimestga!! Kellel vähegi on soov autole paigaldada midagi mida "Mugav Auto" pakub, siis soovitan küll seda firmat. Oleks selliseid firmasid rohkem... Suur tänu Sulle Vadim ja Sinu meeskonnale! :)
Peeter K, Audi A4

Näita kogu tagasisidet

Suurepärane teenindus... Töö kiire ja korralik ja mis peamine- kõik tehakse kliendi hüvanguks
Veljo Pärn, Nissan X-trail

Näita kogu tagasisidet

Paigaldus

Kvaliteetne ja ohutu paigaldus on autole sama tähtis, kui head komponendid. Te valite kallid kõlarid ja võimendid ning usaldate nende paigalduse tuttavale elektrikule. Teadke, et komponendid ei mängi kunagi selle raha eest, mida te neisse investeerisite! Me deklareerime vastutustundega, et soodsad, kuid professionaalselt paigaldatud komponendid mängivad tunduvalt paremini, kui originaalkohtadesse kruvitud tippmudelid!

Erinevate firmade lõikes võib paigaldushind märgatavalt kõikuda. Ka üheks ja samaks paigalduseks kuluv aeg võib tugevalt muutuda. Proovime siis aru saada, miks ühesuguse tunnitasu juures võib ühes töökojas kõik paigaldada peaaegu tasuta, kuid teises tundub sama töö eest küsitav tasu liialt kallis.
 
Paigaldust tellides üritage ette kujutada, kuidas kõik hakkab posltri alla välja nägema, kuidas kinnitatakse seadmed, kuidas paigaldatakse, kinnitatakse ja kaitstakse juhtmestik, kuidas realiseeritakse teie auto uute komponentide võimalused ja kuidas auto selleks kõigeks ette valmistatakse.

Vaadake kuidas meie seda tööd teeme ja miks te oma auto just meile usaldada võite.

Kõlarite paigaldus

Karbist võetud kõlarid vajavad õiget paigutust. Nagu kodukõlaritel, kus ka korpus on väga tähtis. Käes ei hakka ükski kõlar õigesti mängima!
Kõlarite paigaldus nõuab õiget paigutust, suunda ning kui kõlarid paigaldatakse ustesse, siis spetsiaalset uste audioettevalmistust.  

Lähemalt...

Võimendi paigaldamine

Võimendi nõuab paigaldusel erilähenemist. Ta on raske, tahab jahutust ja head juurdepääsu reguleerimiseks.

Lähemalt...

Peaseadme paigaldus

Peaseadme vahetus nõuab tänapäevases autos sageli konstruktsioonimuudatusi. Ja paigaldada tuleb nii, et see oleks ilus ja sobiks teie auto sisekujundusega.
 

Lähemalt...

Subwoofer-i paigaldus

Autosse võimsa ja sügava bassi saamiseks on meile eluliselt vajalik basskõlar ehk subwoofer. Tänapäeval on head audiosüsteemi võimatu ilma selleta ette kujutada. Aga sellele on vaja korpust, mis on tavaliselt küllalt suurte mõõtmetega. Kuid mida teha, kui tahaks säilitada pagasiruumi kallihinnalist mahtu ja kuulata muusikat? 

Lähemalt...

Juhtmestik

Juhtmestik on audiosüsteemi paigaldusel tegelikult kõige tähtsam. Süsteemi töövõime sõltub just juhtmestiku kvaliteedist.
Valesti paigaldatud ja kaitstud juhtmestik suurendab lühiseriski ja häireid.
 

Lähemalt...

Saage oma e-meilile ideid ja superpakkumisi mugavuste suurendamiseks