Täiendati olemasolevat helisüsteemi võimendi,4 kõlari ja osalise isolatsiooniga ja tulemus muutus väga heaks. On plaanis veel väike täiendus ja kindlasti teen ka selle Ravolaris. Julgen soovitada.
Taimo Tammik

Näita kogu tagasisidet

Olen lasknud paigaldada Teie juures autole immo, alarmi, Webasto. Kõigil kolmel korral oli teenindus kiire ja korralik.Pühenduti 100 % kliendile. Ja likvideeriti isegi üks kütuseleke ehk siis tehti töö ,mis pole üldse Teie töö.Te ei öelnud mulle, et see pole meie töö ja kogu lugu! See oli suur vastutulek ja viisakus.Samas oli see ka Teie aeg, mis maksab tänapäeval palju! See jääb meelde eluksajaks! Nüüd on autol kütusevoolikud vahetatud. Tegite oma firmale POSITIIVSET reklaami ja juba olen Teie firmast rääkinud ka teistele. Kes oli huvitatud alarmist, kes ka Webastost. Ise soovin veel Teie juures teha paar tööd (korralik stereo, mis ei mõnita kõrva ja see karterikaitse!). Kirss tordil oli, et
ooteajal pakkusite klendile veel tasuta kohvi ja seda veel mitu korda. Soovin Teie firmale pikka iga, palju häid kliente ja palju tööd! Aitäh!

Peeter Koger, Audi 80

Näita kogu tagasisidet

Paigaldus

Kvaliteetne ja ohutu paigaldus on autole sama tähtis, kui head komponendid. Te valite kallid kõlarid ja võimendid ning usaldate nende paigalduse tuttavale elektrikule. Teadke, et komponendid ei mängi kunagi selle raha eest, mida te neisse investeerisite! Me deklareerime vastutustundega, et soodsad, kuid professionaalselt paigaldatud komponendid mängivad tunduvalt paremini, kui originaalkohtadesse kruvitud tippmudelid!

Erinevate firmade lõikes võib paigaldushind märgatavalt kõikuda. Ka üheks ja samaks paigalduseks kuluv aeg võib tugevalt muutuda. Proovime siis aru saada, miks ühesuguse tunnitasu juures võib ühes töökojas kõik paigaldada peaaegu tasuta, kuid teises tundub sama töö eest küsitav tasu liialt kallis.
 
Paigaldust tellides üritage ette kujutada, kuidas kõik hakkab posltri alla välja nägema, kuidas kinnitatakse seadmed, kuidas paigaldatakse, kinnitatakse ja kaitstakse juhtmestik, kuidas realiseeritakse teie auto uute komponentide võimalused ja kuidas auto selleks kõigeks ette valmistatakse.

Vaadake kuidas meie seda tööd teeme ja miks te oma auto just meile usaldada võite.

Subwoofer-i paigaldus

Autosse võimsa ja sügava bassi saamiseks on meile eluliselt vajalik basskõlar ehk subwoofer. Tänapäeval on head audiosüsteemi võimatu ilma selleta ette kujutada. Aga sellele on vaja korpust, mis on tavaliselt küllalt suurte mõõtmetega. Kuid mida teha, kui tahaks säilitada pagasiruumi kallihinnalist mahtu ja kuulata muusikat? 

Lähemalt...

Võimendi paigaldamine

Võimendi nõuab paigaldusel erilähenemist. Ta on raske, tahab jahutust ja head juurdepääsu reguleerimiseks.

Lähemalt...

Peaseadme paigaldus

Peaseadme vahetus nõuab tänapäevases autos sageli konstruktsioonimuudatusi. Ja paigaldada tuleb nii, et see oleks ilus ja sobiks teie auto sisekujundusega.
 

Lähemalt...

Kõlarite paigaldus

Karbist võetud kõlarid vajavad õiget paigutust. Nagu kodukõlaritel, kus ka korpus on väga tähtis. Käes ei hakka ükski kõlar õigesti mängima!
Kõlarite paigaldus nõuab õiget paigutust, suunda ning kui kõlarid paigaldatakse ustesse, siis spetsiaalset uste audioettevalmistust.  

Lähemalt...

Juhtmestik

Juhtmestik on audiosüsteemi paigaldusel tegelikult kõige tähtsam. Süsteemi töövõime sõltub just juhtmestiku kvaliteedist.
Valesti paigaldatud ja kaitstud juhtmestik suurendab lühiseriski ja häireid.
 

Lähemalt...

Saage oma e-meilile ideid ja superpakkumisi mugavuste suurendamiseks