Täiendati olemasolevat helisüsteemi võimendi,4 kõlari ja osalise isolatsiooniga ja tulemus muutus väga heaks. On plaanis veel väike täiendus ja kindlasti teen ka selle Ravolaris. Julgen soovitada.
Taimo Tammik

Näita kogu tagasisidet

Sama kenad kui olid teenindajad oli ka teenindus. Kõige paremat heameelt tegi usaldus,esimene kord ostsin,kaup anti kätte koos arvega. Soovitan kõigile.
Vahur Külm, VW Sharan

Näita kogu tagasisidet

Veel pole midagi Ravolaris teinud, kuid läbi telefoni tundus suhtlemine päris hea ja kõrgel tasandil. Vastutulelikud inimesed ja hinnad ka normis !

Näita kogu tagasisidet

Kõik oli väga super!

Näita kogu tagasisidet

Audiosüsteemid - Autosound Ateljee


Mis on tähtsam? Kas kõlari kaitsevõrgu alla kirjutatud nimi või või kõla
, mis paneb sipelgad üle selja jooksma? Ja kui teile on tähtsam emotsioon, aga mitte tükk rauda - tulge meie Ateljeesse!
Audiosüsteem, nagu hea ülikondki, peab olema õmmeldud taljesse. Te leiate meilt nii standardlahendused kui ka unikaalse, ainult teile sobiva kõla, kuna me teame, mida ja kuidas teh, et kutsuda teil välja emotsioonidetulva!

Valige üks allolevatest lahendustest.


PREMIUM audiosüsteem

Ja kas teil pole peale seda kui olete autoga juba mõnda aega sõitnud, tekkinud mõtet: “Kui siin oleks veel Premium audiosüsteemi komplekt, siis oleks kõik eriti vahva!

Nüüd on teil võimalus rõõmustada end teel olles Premium klassi heliga ja seda mõistliku hinna eest. Jätke auto üheks päevaks meile ning te ei tunne oma auto kõla enam äragi!

Praegu on süsteemi hind soodustusega kõigest 550€

Lähemalt...

Audiosüsteem PREMIUM PLUS

2 x võimsam, 2 x rohkem emotsioone, 2 x rohkem naudingut!
Suurendage Premiuem audiosüsteemi võimsust 2 korda.

Säilitate originaalse peaseadme, auto välimus ei muutu, kuid heli muutub tundmatuseni! Praegu on see meie klientide seas kõige populaarsem lahendus.

Hind koos paigaldusega - 720€

Lähemalt...

Audiosüsteem Premium BMW-le

Vahetage oma tavaline BMW audiosüsteem Premium-klassi süsteemi vastu! Mõistliku hinna eest parendame oluliselt nii heli kvaliteeti kui võimsust!


See on spetsiaalselt BMW-le välja töötatud kahe lisavõimendi ja kõrgema klassi kõlariga süsteem originaalseadme juurde. Me ei muuda väliselt midagi, lihtsalt lisame teile naudingut!

Hind koos paigaldusega - 890€

Lähemalt...

Autoaudio süsteem DARK POWER

Veel valjemalt, veel võimsamalt! Või piirideta heli!
Te tahaks väga väljuda klubist või kontserdisaalist, istuda autosse ja kuulata muusikat sama jõuliselt ja kvaliteetselt! Me valmistasime teile ette meie firma süsteemi DARK POWER!

Me peidame suure võimsuse teie autosse nii, et täielikult säilitada selle funktsionaalsus.

Hind koos paigaldusega 1590€

Lähemalt...

Teie individuaalselt projekteeritud süsteem

Meie Ateljee on ideaalne koht, kus te koostate just sellise audiosüsteemi, nagu te seda endale ette kujutate! Alates kõige pisemast kõladetailist täisfunktsionaalsuseni ja auto välimuseni. Kuidas see välja näeb?
Ateljee on koht, kus riideid õmmeldakse figuuri järgi. Just seetõttu istub tellimuse järgi õmmeldud rõivas teile selga nagu valatud.
Teie positiivsete emotsioonide ohjamiseks on samuti vajalik unikaalne lähenemine. Siin pole standardvalemit. See, mis on hea teie naabrile, tekitab teile peavalu ja see ei tähenda, et te muusikast midagi ei mõistaks! 

Lähemalt...


 

Saage oma e-meilile ideid ja superpakkumisi mugavuste suurendamiseks

Kirjutage meile