Toivo Riibak, Citroen Berlingo

Näita kogu tagasisidet

Olen olnud 2 aastast lojaalne klient, kunagi pole olnud probleeme. Klienditeenindus on meeldiv, õhkkond sõbralik. Töö alati korralik. Kuna ise ei ela enam Eestis, siis vahepeal helistan ja panen hoolduse ajad sama päev- alati tullakse vastu ja leitakse sobiv lahendus mõlema poole jaoks.  Meistrimehed on targad, kui mingeid küsimusi, siis alati vastatakse.  Kindlasti tulen tagasi, nii hooldusesse või ka uue autoga, kui gaasiseade vaja paigaldada. 

Meister on tavaliselt tegelnud minu autoga, teeb super tööd!

Super koht!!

German Didenko

Näita kogu tagasisidet

Vaadake kõiki võimalusi

Iga päev istute te autosse, panete käima meeldiva muusika ja... midagi oleks nagu puudu. Võimsust või valjust või ei kuule te üldse poolt neist instrumentidest, mida just kuulsite samal salvestisel kodus või kontserdil.
Aga kui te olete aktiivne iPodi kasutaja ning olete ammu unustanud CD? Mida teha, kui teie autos ei mängi MP3 või, mis veel halvem, on paigaldatud eelmise sajandi kassetimängija? Kas kuulame ainult raadiot?

Kõik on väga lihtne. Tehases paigaldatud audiosüsteemi tehnilised võimalused ei vasta teie nõuetele. Põhiline on siin see, et seda saab hõlpsasti parandada.
Vaadake, millised võimalused teil on.

USB, iPod ja lisasisend AUX autosse

Kui siiski pole võimalust või tahtmist juhtseadet vahetada, on paljudes autodes lihtsam laiendada selle võimalusi.

See võib olla:
- USB-sisend, mis on vajalik CD-st loobumiseks.
- iPodi integreerimine autosse.
- Audio/video sisend DVD-mängija, Digi-TV-tuuneri või tagurduskaamera ühendamiseks monitoriga. 

Lähemalt...

Parendage audiosüsteemi heli juhtseadet välja vahetamata

Enamasti aitab tehasekõlarite väljavahetusest uute vastu, pisikese võimendi lisamisest ja kõlarite paigalduskohtade viimistlusest, et realiseerida kõik nende võimalused.

Säilitage kogu tehasefunktsionaalsus ja auto interjööri originaalvälimus. Selleks on kolm lahendust.

Lähemalt...

Paigaldage lisabasskõlar

Basskõlar (subwoofer) mängib kõige madalamaid noote. Just see kõlar lahendab madalate helide vähesuse autos. Kuulata tänapäevast - ja eriti klubimuusikat - ilma basskõlarita pole mingit mõtet ja see on lihtsalt oma kõrvade mõnitamine.

Basskõlari mitte väikeste mõõtmete juures - võib ta probleemideta paigaldada nii, et ta ei rööviks autos eluliselt tähtsat ruumi. Hoopis lihtsam lahendus on teha eemaldatav basskõlar, et teda oleks vajadusel lihtne välja võtta ja sinna asemele panna näiteks lapsevanker. 

Lähemalt...

Vahetage juhtseade 

Teie auto audiosüsteemi juhtseade ei rahulda mitte kuidagi moodsa inimese vajadusi. Seal pole ei navigatsioonivõimalust, käed vaba süsteemi, see ei juhi basskõlarit ning tänapäeval nii vajalikku USB-sisendit seal ka pole! Tahaks kuulata kas või CD-sid, aga autos on ainult noaaegne kassetimängija. See pole mingi probleem - meil on suur valik juhtseadmeid. Tulge katsuma, kuulama ja vaatama.

Lähemalt...Saage oma e-meilile ideid ja superpakkumisi mugavuste suurendamiseks

Kirjutage meile