Kiire ja korralik teenindus. Lasin paigaldada valveseadme. Juba tunnikese jooksul helistati, et auto valmis ja võib järgi tulla. Töö tehtud kvaliteetselt ja kiiresti. Väga rahul!
Heigo P, Volkswagen Passat Variant 2007

Näita kogu tagasisidet

Väga hea teenindus ja kiire töö ,olen väga rahul .
Feliks Lane, OPEL VECTRA

Näita kogu tagasisidet

Viisakas, sõbralik

Näita kogu tagasisidet

Kõik sujus, tagasiside oli kiire ja täpne, teilt teillitud karterikaitse sai täna alla pandud, tänan :)

Näita kogu tagasisidet

Bluetooth toega handsfree süsteem


Alates 2011. aasta 1. juulist jõustus Eestis seadus, mis ei luba juhil sõidu ajal hoida käes mobiiltelefoni. Et rääkimisvõimalus siiski säiliks, pakume oma klientidele Bluetooth toega käed vaba süsteeme autodele (Hands-Free) firmalt Parrot. Süsteem ühendub pärast auto käivitust automaatselt teie telefoniga. Te võite kõnesid vastu võtta ja helistada telefoni taskust välja võtmata! Heli kuulete auto kõlaritest ja teile paigaldatakse väike mikrofon. Parrot´i süsteemi laaditakse kõik teie kontaktid ning te näete ekraanilt, kes teile helistab ja võite valida selle kellele tahate helistada.

Parrot CK on käed vaba ehk handsfree süsteem, odav ja kättesaadav lahendus autos helistamiseks.
Parrot MK pole ainult autotelefon, vaid sellele on lisaks veel muusikavõimalused. Nüüd saate kuulata lemmikmuusikat USB-mälult, SD-kaardilt või otse telefonist!
Juhtige autot ohutult!

Hands Free bluetooth PARROT MKi9000

Parrot MKi9000 on Bluetoothi toega käed-vabad-komplekt. See pole mõeldud mitte ainult kõnelemiseks, vaid ka autos muusika kuulamiseks.
Kaugjuhtpuldi võib paigaldada armatuurile või kinnitada rooli külge. See lihtsustab kõikide funktsioonide juhtimise, kaasa arvatud muusika kuulamine.

Hind koos paigaldusega on 229€ 

Lähemalt...

Hands free bluetooth BLUE EASY CAR KIT

Blue Easy kinnitatakse kas päikesesirmi külge või auto armatuurlauale. Odav ja mugav lahendus, mille saab alati endaga kaasa võtta või kiiresti teise autosse tõsta.

Blue Easy hind on 50 €

Lähemalt...

Saage oma e-meilile ideid ja superpakkumisi mugavuste suurendamiseks

Kirjutage meile