Ghalia tsingitud kärukonks näeb välimuselt väga hea välja ja selle paigaldusega olen ka väga rahul. (vist läks ainult 3 tundi) näeb ilus välja ja lõiget stanges pole pm nähagi kui just auto alla ei lähe.
Tarmo Kerge, Subaru Forester Facebook

Näita kogu tagasisidet

Kohe, kui oli vaja infi, oli kohe tugi abis, ilma et ise oleksin küsinud. Aitäh.

Valeri Lipp, Hyundai Tucson

Näita kogu tagasisidet

Thule katuseraamid

Thule katuseraam koosneb kahest üle katuse käivast raamtalast, mis kinnituvad auto katusele 4 raamijalaga, ja vajadusel kinnituskomplektist. Thule katuseraamid pannakse kokku kiirelt ja lihtsalt ilma tööriistadeta, see on vastupidav ja seda on mugav kasutada.

Milleks on vaja Thule katuseraami?

Et oleks võimalik auto katusel vedada selliseid koormaid ja varustust, mis autosse ei mahu. Näiteks:

-jalgrattad
-kanuud, surfilauad, kajakid
-suusad, lumelauad
-matkavarustuse boksid
-ehitusmaterjal (lauad, redelid, torud)
-pakiraamid
Lihtne ja mahukas paigaldusjuhend Thule Fit Guide saidil www.thule.com aitab leida täpse lahenduse vastavalt teie vajadustele

Katuse raamid Thule - Nelikanttalad

Traditsioonilised musta plastkatte ja kandilise ristlõikega Thule katuseraamid, 2 mm seinapaksusega terasest. Vastupidavad, mitte silmatorkavad ja soodsad oma odava hinnaga. 
Hind alates 50 €

Lähemalt...

Katuseraamid Thule Wingbar

Täiendatud Thule WingBar katuseraami talad – töökindlad, aerodünaamilised ja elegantsed. Nende põhiline eelis on selles, et nad on hääletud: autojuht unustab sõidu ajal ära, et pakiruum on auto katusel. Teine eelis - nad on sobivad jalgrataste, paatide, suuskade ja snowboardide kinnitamiseks.

Paarihind alates 110 €

Lähemalt...

Katuseraamid Thule Slidebar

Katuseraamid Thule SlideBar on välja mõeldud selleks, et kergendada raske või ebamugava varustuse peale-mahalaadimist.
Tänu nende kaarte suutlusele omavahel libiseda te olete kaitstud poriga määrdumisest ja teie auto juhuslikest kriimustustest

 Paarihind alates 225 €


Lähemalt...


Miks üle 70% katuseraami ostjatest kogu maailmas valivad Thule? Sellepärast, et:

1. Thule pakub autodele suures valikus katuseraame.
Thule toodab katuseraame kõigile üleilmselt toodetavale autodele (välja arvatud haruldased ja väga vanad mudelid). Üldkokkuvõttes katab tootevalik umbes 98% autoturust.

2. Kõik Thule katuseraamid läbivad katsetused.
Enne uue katuseraami mudeli tootmisse andmist testivad Thule spetsialistid seda hoolikalt. Üldjuhul saab katuseboks selle tulemusel kahekordse tugevusvaru ja vastupidavuse. Tegelikult saab baaskatuseboksi soovituslikku koormust suurendada kaks korda.
Tasub märkida, et peale vastupidavuskatsete läbivad Thule katuseraamid aerodünaamilise testi. Palju tähelepanu pööratakse tuuletakistuse, müra ja vibratsiooni vähendamisele autosõidul.

3. Thule katuseraamid ei riku autot.
Kõik Thule katuseraamide detailid, mis puutuvad kokku autoga, on kaetud musta plastiku- või kummikihiga. Õigel kasutusel ei saa Thule katuseraam autot kahjustada (kriimustada, painutada).

4. Üks katuseraam sobib mitmele autole.
70% maailmas toodetavatest autodest lastakse välja sileda katusega (ilma reelinguteta). Thule töötas seda arvestades välja universiaalsüsteemi, mis võimaldab üht katuseraami paigaldada erinevatele, sama tüüpi katusega autodele. Katuseraam paigaldatakse kinnitustega, mis kopeerivad ukseavade ülaserva katusejoont. Vahetades kinnitusi, mida eraldi soodsalt müüakse, saate katuseraami paigaldada teisele sama tüüpi katusega autole.

5. Katuseraam on lihtne nagu konstruktor, mida on kerge ilma tööriistadeta paigaldada.
Kõik Thule katuseraami osad müüakse eraldi, mis lubab raha kokku hoida. Ostnud uue auto, millel on teist tüüpi katus, piisab sageli osade ühe komplekti vahetusest, et paigutada raam uuele autole. See on eriti mugav, kui peres on mitu autot. Kõik Thule katuseraamid komplekteeritakse ja paigaldatakse ilma kruvikeerajate ja mutrivõtmeteta. Enamik katuseraame ei nõua kokkupanekuks üleüldse mingeid tööriistu. Mõnede tugede kinnitamiseks on vajalikud komplekti kaasapandud kuuskantvõtmed.

Saage oma e-meilile ideid ja superpakkumisi mugavuste suurendamiseks

Kirjutage meile